Menu
Menu
Ważne strony
Msze Święte:
NIEDZIELA: 8.00; 10.00; 12.00 (dzieci); 16.00 (młodzież)
{kaplica w Osówce: g. 9.00}
DNI POWSZEDNIE: 7.00; 17:30
KANCELARIA PARAFIALNA:
poniedziałek - piątek: 7:30-8:30, 16.00-17.00
SPOTKANIA COMIESIĘCZNE:
Bierzmowani – III niedziela miesiąca godz. 16.00
Dzieci komunijne - I niedziela miesiąca godz. 12.00
Ogłoszenia i intencje
Intencje mszalne
29.04 – PONIEDZIAŁEK, ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, DZ.DK, PATRONKI EUROPY
07.00 – 1/+ Grzegorz Boblewski – greg.29
2/+Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
17.30 – +Jadwiga (1 r.śm.) i Wacław (30 r.śm.) Wiśniewscy – od dzieci
30.04 – WTOREK
07.00 – 1/+ Grzegorz Boblewski – greg.30 (ostatnia)
2/+Barbara Kutnik – od męża Leszka, córki Joanny z rodziną i syna Łukasza z rodziną
17.30 – 1/+Marian Zagrabski, Aldona i Wiesław Kacprowiczowie – od brata Konstantego
2/+Daniela Grochulska – od Danieli i Katarzyny Gęsickich
01.05 – ŚRODA
07.00 – 1/+Stanisława Jabłońska – greg.1 (od córki Grażyny z mężem)
2/+Damian Hinc – greg.1 (od Zajazdu „Martyna” ze Steklina)
17.30 – NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY: O Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny i oddalenie nienawiści i wrogów – od Marii; śp. Zenon Wolski – od szwagra Janka z rodziną; śp. Jadwiga Michlewicz (8 r.śm.) i Mieczysław Michlewicz (6 r.śm.) – od dzieci, wnuków i rodzeństwa; śp. Mateusz Chojnacki – od ojca chrzestnego z żoną; śp. Mirosława Blonkowska – od uczestników pogrzebu; śp. Józef Redmerski (15 r.śm.) – od żony z Janiną; śp. Danuta Weretycka (8 r.śm.) – od cioci i sióstr z rodzinami; śp. Czesława Gawrońska (4 r.śm.) – od syna Janusza z rodziną i syna Jarosława; śp. Zygmunt Ćwikliński (z racji imienin) – od zony Anny; śp. Jadwiga (29 r.śm.) i Jan ( 54 r.śm.) Tatarewicz – od córki Anny z rodziną; śp. Henryk i Wiktoria Grąbczewscy, Kazimierz Grąbczewski, Irena i Wacław Suleccy, Ireneusz Dulczewski, Urszula Dulczewska (10 r.śm.); zmarli tragicznie, nieprzygotowani na śmierć, dusze w czyśćcu cierpiące;
02.05 – CZWARTEK – WSPOMNIENIE ŚW. ATANAZEGO, BDK, PIERWSZY CZWARTEK MIESIACA
07.00 – 1/+Stanisława Jabłońska – greg.2 (od od córki Grażyny z mężem)
2/+Damian Hinc – greg.2 (od rodziców)
17.30 – 1/+Jan, Józefa i Jan Wlizło – od córki Henryki z rodziną
2/O nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa, życia konsekrowanego i misyjnego
03.05 – PIĄTEK, UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI, PIERWSZY PIĄTEK MIESIACA
08.00 – 1/+Stanisława Jabłońska – greg.3 (od Zajazdu „Martyna” ze Steklina)
2/+Damian Hinc – greg.3 (od siostry Eweliny z mężem i dziećmi)
10.00 – W INTENCJI OJCZYZNY I W INTENCJI WÓJTA ORAZ RADNYCH NOWEJ KADENCJI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
04.05 – SOBOTA, WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA MĘCZENNIKA, PIERWSZA SOBOTA MIESIACA
07.00 – NOWENNA DO MB CZERNIKOWSKIEJ: śp. Zenon Wolski – od szwagra Bogdana z rodziną; śp. Mateusz Chojnacki – od cioci Wandzi Knapek ze Śląska z rodziną; śp. Mirosława Blonkowska – od uczestników pogrzebu; zmarli tragicznie, nieprzygotowani na śmierć, dusze w czyśćcu cierpiące
2/+Stanisława Jabłońska – greg.4 (od Haliny Grączewskiej)
3/+Damian Hinc – greg.4 (od rodziny Witurskich ze Steklina)
09.00 Msza św. przepraszająca Boga i wynagradzająca za grzechy obrażające Niepokalane Serce Maryi
17.30 – 1/+Ewelina Marchlewska – od rodziny
2/ W INTENCJI DRUHÓW I DRUHENEK OSP Z TERENU NASZEJ GMINY
05.05 – SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA
08.00 – 1/+Stanisława Jabłońska – greg.5 (od siostry Stefanii z rodziną)
2/+Damian Hinc – greg.5 (od kolegi Grzegorza)
09.00 – OSÓWKA: +Elżbieta Mielicka, Marian Mielicki
10.00 – ZA PARAFIAN
12.00 – +Stanisław Lewandowski (z racji imienin) – od żony i dzieci z rodzinami
16.00 – +Waldemar Rogala – od mamy