Rok 2012

Wigilia ministrancka

Dnia 27 grudnia 2012 r. ministranci wraz z rodzicami spotkali się na tzw. wigilii ministranckiej.

Obłóczyny ministrantów

Dnia 2 grudnia 2012 roku dwóch kandydatów zostało włączonych w czasie mszy świętej o godz. 11 do grona ministrantów.

Andrzejki

W sobotę 1 grudnia 2012 r. odbywały się w salce parafialnej Andrzejki zorganizowane przez ministrantów i scholę.

11 listopada

Galeria zawiera zdjęcia z uroczystości 11. listopada, w trakcie których powitano ks. Marcina, naszego nowego wikariusza.

Pielgrzymka Lourdes - Fatima - Lizbona

Galeria zawiera zdjęcia z tegorocznej pielgrzymki do Lourdes i Fatimy.

Dożynki

Galeria zawiera zdjęcia z dożynek gminno-parafialnych.

Odpust parafialny

24 sierpnia przeżywaliśmy uroczystość Św. Bartłomieja, Patrona naszej Parafii i świątyni. Sumie odpustowej o godz. 12 przewodniczył ks. Proboszcz Stefan Ceberek. Uroczystość ta była też okazją do podziękowania za ponad dwuletnią posługę w Czernikowie ks. Rafałowi Zatorskiemu.

Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę

13 sierpnia grupa parafian wraz z ks. Proboszczem udała się na Jasną Górę.

20 lat kapłaństwa ks. Proboszcza

30 czerwca pod przewodnictwem ks. bp Wiesława Meringa w naszym kościele została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji jubileuszu 20-lecia kapłaństwa ks. Proboszcza.

Obłóczyny ministrantów 24.06.12r.

Galeria zawiera zdjęcia z obłóczyn nowych ministrantów.

Poświęcenie Kaplicy Adoracji

Galeria zawiera zdjęcia z poświęcenia Kaplicy Adoracji, która miała miejsce 11.06.br. Poświęcenia dokonał bp Wiesław Mering.

Bierzmowanie

Galeria zawiera zdjęcia z bierzmowania, którego udzielił ks. Bp Stanisław Gębicki.

Galeria przedstawia zdjęcia z uroczystości Bożego Ciała.

3 maja

Galeria zawiera zdjęcia z Mszy Św. za ojczyznę pod przewodnictwem ks. Józefa Dembińskiego.

Triduum Paschalne

Galeria zawiera zdjęcia z obchodów Wielkiego Tygodnia w naszej parafii.

Rekolekcje

Galeria zawiera zdjęcia z rekolekcji wielkopostnych dla młodzieży naszej parafii.

Droga krzyżowa

Galeria zawiera zdjęcia z drogi krzyżowej ulicami Czernikowa.

Ferie zimowe ministrantów

W dniach 13-18 lutego grupa ministrantów wraz z ks. Markiem i p. Woźniczką udała się na zimowy wypoczynek do Zakopanego. Ministranci na ten cel przeznaczyli pieniądze, które uzbierali w trakcie trwania odwiedzin duszpasterskich. W trakcie ferii zwiedzili Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską, jeździli na nartach czy łyżwach.

Ferie z Bogiem

Parafialny Zespół Charytatywny działający przy parafii św. Bartłomieja w Czernikowie po raz siódmy zorganizował ferie dla dzieci w dniach 16-21 lutego. Spotkania, w których uczestniczyło ponad 30 dzieci, odbywały się w salce parafialnej od godziny 9 do 13. Nad ich bezpieczeństwem czuwali miejscowi pedagodzy, nauczyciele i wolontariusze.

Choinka

Dnia 21 stycznia o godz. 12 Eucharystią w kościele rozpoczęła się doroczna choinka parafialna organizowana przez Zespół Charytatywny działający przy naszej parafii oraz wielu sponsorów. Po mszy wszyscy uczestnicy choinki udali się na zabawę do Szkoły Podstawowej w Czernikowie. Dzieci mogły znów wziąć udział w "Rodzinnym Śpiewaniu Kolęd". Na choince nie zabrakło również upominków od samego Św. Mikołaja.