Menu

Msze Święte:

NIEDZIELA: 7.30; 10.30; 12.00 (dzieci); 16.00 (młodzież)

{kaplica w Osówce: g. 9.00}

 

DNI POWSZEDNIE: 7.00; 17:30

 

KANCELARIA PARAFIALNA:

poniedziałek - piątek: 7:30-8:30, 16.00-17.00

 

SPOTKANIA COMIESIĘCZNE:

Bierzmowani – III niedziela miesiąca godz. 16.00

Dzieci komunijne - I niedziela miesiąca godz. 12.00

Aktualności

Dzień Matki

Dzień Matki, urodziny oraz imieniny Mamy to wyjątkowy czas, kiedy chcemy podziękować naszym Mamom za ich miłość i wsparcie, które otrzymujemy od nich każdego dnia, dlatego w tym dniu chcemy podarować im coś na prawdę wyjątkowego, dlatego to dla Was nasze kochane Mamy:

Dziękuję Ci za to, że dopasowywałaś swoje życie do mojego. Dziękuję za poczucie, że nie ma dla Ciebie na tym świecie nic droższego, niż nasza miłość. Dzięki Tobie czuję się chcianym dzieckiem, potrzebnym i wartościowym człowiekiem. Dziękuję Ci za to, że jesteś. Dziękuję, że we mnie wierzysz i przepraszam za zszarpane nerwy, nieprzespane noce, zrujnowane plany, nieudane kolacje, zniszczone dywany, porysowane meble, zapchane zlewozmywaki, podeptane grządki, wszystkie rozczarowania i klęski, wielkie i małe, które znikały na drugi dzień. Dziękuję Ci, że mi przebaczałaś. Dziękuję Ci za przekonanie, że najcenniejszym skarbem życia jest własne dziecko.

W Dniu Twojego święta Chcę Ci życzyć, przede wszystkim zdrowia, szczerego uśmiechu na Twej Kochanej buzi, nawet wtedy, gdy spotka Cię smutek bo pamiętaj Mamo, że po każdej burzy nowy dzień nadchodzi a wraz z nim słońce na nowo wschodzi. Życzę Ci w sercu dumy z tego jakim jesteś człowiekiem Mamo. Ja jestem z Ciebie bardzo dumny. Proszę byś nigdy nie dopuściła do Siebie myśli że żyć nie warto. Spójrz na Nas Swoje dzieci, które Cię kochają i potrzebują.  Życzę Ci Mamo spełnienia marzeń, ale nie tych mówionych głośno, tylko tych które masz w Sercu. Te słowa i życzenia dla Ciebie Mamo. Kocham Cię Mamo.

Wróć

Kontakt

Parafia p.w. Św. Bartłomieja Apostoła w Czernikowie

ul. 3 Maja 13
87 – 640 Czernikowo
woj. kujawsko – pomorskie,
pow. toruński, gm. Czernikowo,
tel. +48 54 288 92 41
tel. +48 519 496 293
e-mail: czernikowo@diecezja.wloclawek.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja Parafii na mapie